NAWA
serwis AGD
Mastercook Amica Fagor Brandt Franke Ciarko Kromet
 
 
Istniejemy na rynku od 1996 roku.
Wykonujemy naprawy gwarancyjne Amica, Daewoo, Franke, Neto, Ciarko, Snajge,  Kromet, Kernau
oraz profesjonalnie pogwarancyjne Amica, Daewoo, Mastercook, Fagor, Brandt, Franke, Neto, Ciarko, Snajge,  Kromet, Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, LG, Samsung
 
 
Wykonujemy naprawy kuchenek, lodówek, pralek, mikrofalówek, zmywarek, okapów. Dokonujemy podłączeń gazowych i elektrycznych sprzętu AGD. Pomożemy zmienić kierunek otwierania drzwi w lodówce, podłączyć pralkę, zmywarkę, suszarkę.
 
Obsługujemy prawie całe województwo mazowieckie.

Większość napraw wykonujemy w domu u klienta przy pierwszej wizycie.

Skomplikowane naprawy lodówek i pralek wykonujemy w naszym warsztacie. Zapewniamy lodówkę zastępczą na czas naprawy.

Naprawy układu chłodniczego lodówek w domu klienta są niebezpieczne. Czynnik chłodniczy R600 jest łatwopalny, a wszelkie prace przy układzie wykonuje się palnikiem lub zgrzewarką. Nasz transport dba o to aby Twojemu sprzętowi nic się nie stało. Samochód jest przystosowany do wożenia nawet bardzo wysokich lodówek na stojąco.


Przy zgłaszaniu naprawy istotne jest aby podać producenta i dokładny model swojego urządzenia. Dobrze jest znać też numer fabryczny, w którym są zakodowane istotne dla nas informacje, które znacznie ułatwiają zamówienie odpowiednich części.


Wbrew powszechnej opinii, autoryzowany serwis wcale nie jest droższy od fachowca z gazety. W wielu przypadkach okazuje się, że jesteśmy nawet bardziej konkurencyjni.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do
zapoznania się z naszą ofertą części zamiennych.
 
Posiadamy najbogatszy asortyment części zamiennych Mastercook, Fagor, Brandt.

 
 

NAWA Serwis AGD
01-445 Warszawa, ul.Ciołka 35 paw. 50B
tel. 22 666-25-09, 22 863-72-82